Kategorie

eBiuletyn-Newsletter

Wyprawa OFF ROAD Co-Drive (1 osoba)

Chcesz zapewnić komuś dużą dawkę emocji i niezapomnianych wrażeń? Jeśli tak to dobrze trafiłeś. Prezent w postaci przejazdu samochodem terenowym w fotelu pasażera. Wyprawa tego rodzaju dostarcza dużej dawki adrenaliny i wiele wspomnień. Jest to świetny prezent nie tylko dla amatorów sportów ekstremalnych.

Więcej szczegółów


350,00 zł brutto

Prezent skierowany jest do osób, które szukają mocnych wrażeń i dużej dawki adrenaliny. Dzięki takiemu prezentowi poznać można czym naprawdę jest jazda Off Road, przeżyć niesamowitą przygodę oraz podziwiać piękno przyrody. Trasa prowadzi przez tereny widokowe, atrakcyjne do jazdy samochodem terenowym lasy, wąwozy, rzeki, zjazdy i podjazdy. Uczestnikami tego rodzaju przejazdu mogą być zarówno osoby młode jak i starsze. Dlatego nie czekaj. Spraw komuś radość i zapewnij niezwykłe wspomnienia.

 

 

Dostępność: Cały rok

 

 

Miejsce realizacji

Kazimierz Dolny, Rycerka Dolna, Roztocze, Piwniczna Zdrój

Uczestnicy

1 osoba

Czas trwania
1h
Obowiązujący strój

Uczestnik powinien przygotować swobodny ubiór, którego ubrudzenie nie będzie problemem.

Pogoda

Warunki pogodowe mogą uniemożliwić realizację prezentu

Dodatkowe informacje

Decyzję o ewentualnej zmianie terminu podejmuje osoba obdarowana. Osoby poniżej 18 r. ż. muszą posiadać pisemną zgodę rodzica/opiekuna bądź musi on być obecny przy realizacji prezentu. Prawo jazdy nie jest wymagane.

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Only registered users can post a new comment.